Țigară electronică portabilă ușoară și aromată, cu 600 de pufuri
1.D15A tigara electronica de unica folosinta devine din ce in ce mai populara in intreaga lume, este o tigara electronica excelenta.
2.Lichidul electronic de 2ML, 1200 de pufuri de țigară electronică D15A de unică folosință, sare de nicotină 2% sau zero nicotină sunt foarte populare în rândul consumatorilor.
Descriere
Țigări electronice cu sare de nicotină
Țigara electronică de unică folosință D15A este elegantă și compactă, oferind o experiență de fumat bogată și satisfăcătoare.
Țigara electronică de unică folosință D15A vine cu 2 ml de e-lichid, care poate oferi până la 600 de pufuri.
Puteți alege sare de nicotină 2% sau zero nicotină pentru a personaliza experiența de fumat în funcție de preferințele dvs.
Țigara electronică de unică folosință D15A are un design modern, structură ușoară, dimensiune compactă și ușurință în utilizare. Este partenerul tău perfect de călătorie.
Pe lângă avantajele sale funcționale, țigara electronică de unică folosință D15A oferă și zece arome diferite și acceptă arome personalizate.
Cumpărați o țigară electronică de unică folosință D15A astăzi!
Detaliile sale sunt următoarele:
| Nicotină | 2% sare de nicotină |
| E lichid | 2 ml de E lichid |
| sufla | 600 puf pe dispozitiv |
| Baterie | Capacitate baterie 550mAH |
| Aromă | Sunt disponibile 10 arome |
| Cutie cadou | 10 buc într-o cutie cadou |
| Carton | 400 buc într-o cutie |
| Comutator | Controlul fluxului de aer |
| G.W | 18 kg |
| MĂSURI | 55,5*28,5*30cm |
Întrebări:
1.Penurile vape sunt încă legale în California?
Legea actuală din California interzice vânzarea produselor din tutun și vapori către adulți cu vârsta sub 21 de ani. Interzicerea aromelor: Legea federală interzice vânzarea dispozitivelor cu sistem închis (pastăi, cartușe) care conțin e-lichid în alte arome decât tutun sau mentol.
2. Pot să cumpăr în continuare capsule de vape în California?
Începând cu 21 decembrie 2022, consumatorii din California nu vor mai putea cumpăra țigări combustibile cu mentol, țigări electronice cu mentol, țigări combustibile cu tutun aromat sau țigări electronice din magazinele de vânzare cu amănuntul. Cu toate acestea,consumatorii adulți vor putea în continuare să cumpere Menthol JUULpods exclusiv de la JUUL.com.
3.Puteți chiar să comandați vape online?
Da, puteți cumpăra vape de la o companie online autorizată să vândă nicotină. Un alt factor este că trebuie să ai vârsta de 21 de ani pentru a cumpăra vaporizatoare printr-un magazin online. Fiți conștienți de vaporizatoarele pe care le cumpărați, deoarece nu toate companiile au dreptul legal sau licența de a vinde online și offline.
FAQ
Î: Sunteți companie comercială sau producător?
R: Suntem producția de țigări electronice, sper să facem afacerea cu tine! Multumesc!
Î: Când primiți de obicei un răspuns?
R: Toate cererile vor fi procesate în 24 de ore.
Î: Ce să faci cu returnarea?
R: Nu acceptăm retururi dacă nu există nicio problemă cu produsul.
Dacă este din cauza produsului, vă vom oferi suport tehnic și serviciul post-vânzare corespunzător.
Trimite anchetă
S-ar putea sa-ti placa si











