Elen Bar Ultima versiune de cea mai vândută 15000 de pufuri de unică folosință țigară electronică de unică folosință
1.R69 este un vape de unică folosință cu 15000 de puf.2.R69 are doar 500 mAh baterie, care poate fi încărcat.
Descriere
15000 de pufuri vape de unică folosință
R69 folosește două fire de încălzire dublă și are un volum puternic de fum.
R69 poate ajusta tensiunea și fluxul de aer pentru a obține un gust personalizat.
R69 are o capacitate de 15, 000 Puffs, care este mai economic, igienic și convenabil.
R69 oferă acum 10 arome, inclusiv căpșuni, mere, mentă etc. În plus, R69 oferă arome personalizate și servicii OEM\/ODM.
R69 are, de asemenea, un ecran de afișare care poate afișa puterea și nivelul uleiului în timp real, astfel încât să puteți cunoaște bine dispozitivul, care este foarte frumos și practic.
Dacă vă grăbiți și încercați noua experiență adusă de R90.
Detaliile sale sunt următoarele:
| Nicotină | 2% sare de nicotină |
| E-lichid | 25ml de e-lichid |
| Sufla | 15000 de puf pe dispozitiv |
| Comutator | Controlul fluxului de aer |
| Baterie | Baterie integrată de 500 mAh |
| Aromă | 10 arome pot fi alese |
| Cutie cadou | 10 PC -uri într -o singură cutie cadou |
| Carton | 200 PC -uri într -un singur carton |
| G.W | 18,5 kg |
| Măsura | 55*28,5*29cm |
Întrebări:
1. Plămânii tăi devin din nou roz după ce ai renunțat la fumat?
În timp ce o parte din daunele pulmonare cauzate de fumat sunt ireversibile, o mare parte din acestea este reversibilă. Indiferent de cât timp ai fumat,Renunțarea vă poate ajuta să îmbunătățiți funcția pulmonară și să vă ajute plămânii să -și recapete aspectul sănătos, roz.
2.Cât de multe pufuri de vape pe zi sunt prea mult?
Vapingul greu poate fi dăunător sănătății, de aceea este important să practici moderația. VAPERS ar trebui să urmărească să -și păstreze numărul de puf într -un interval sigur. Studiile sugerează că aproximativ140 de puf pe zisunt sigure pentru majoritatea vaperilor.
FAQ
Î: Sunteți companie comercială sau producător?
R: Suntem fabricarea de țigări electronice, sper să facem afacerea cu tine! Vă mulțumesc!
Î: Cum să faceți față problemelor de autorizare vamală?
R: Clientul este responsabil pentru toate taxele, taxele, taxele de autorizare vamală și orice taxe de stocare evaluate local în timpul procesului de autorizare vamală. Pachetul va fi returnat în depozitul nostru dacă taxa nu este plătită în perioada de timp stipulată permisă pentru eliberarea vamală standard în țara dvs.
Trimite anchetă
S-ar putea sa-ti placa si









