Bară de cristal Vape de unică folosință 600 Puff
1.Țigările electronice de unică folosință au parcurs un drum lung în ultimii câțiva ani, iar modelul D59A este un exemplu excelent al cât de departe a avansat tehnologia.
2.Unul dintre cele mai mari avantaje ale țigaretei electronice D59A este durata de viață a bateriei. Cu o baterie de 550 mAh, utilizatorii se pot bucura de până la 600 de pufături înainte de a fi nevoie să înlocuiască dispozitivul.
Descriere
600 pufuri Vape Box Crystal E-tigară de unică folosință
Cauți partenerul suprem pentru stilul tău de viață ocupat? Țigara electronică de unică folosință D59A este cea potrivită pentru tine!
Cu o 600-capacitate de puf și o baterie de 550 mAh, dispozitivul durează mai mult decât alte țigări electronice de unică folosință și poate fi luat cu tine oriunde.
D59A este, de asemenea, foarte ușor de utilizat. Pur și simplu scoateți-l din ambalaj, îndepărtați capacul de cauciuc de pe muștiuc și începeți să vapeți! Cu 2% săruri de nicotină și 2 ml de stocare de e-lichid, sunteți pe cale să vă bucurați de vaporizare. Când ați terminat, pur și simplu aruncați dispozitivul și luați altul.
Detaliile sale sunt următoarele:
| Sare de nicotină | 2% sare de nicotină |
| E-lichid | 2ML de E-Lichid |
| Pufături | 600 de pufuri pe dispozitiv |
| Comutator | Controlul fluxului de aer |
| Baterie | Baterie integrata de 500 mAh |
| Arome | Se pot alege 10 arome |
| Cutie cadou | 10 buc într-o cutie cadou |
| Carton | 200 buc într-o cutie |
| GW | 12,5 kg |
| MĂSURI | 55,5*28,5*30cm |
Întrebări:
1.De ce nu va funcționa Barul meu German Elf?
Blocarea fluxului de aer
Verificați partea inferioară a barei Elf și asigurați-vă că orificiile de ventilație sunt libere de orice obstacole. Dacă este necesar, suflați ușor în orificiile de ventilație pentru a îndepărta orice resturi.
2.Din ce țară sunt barurile de spiriduși?
chinez
Elf Bar este o marcă de țigări electronice produsă de firma chineză iMiracle Shenzhen (iMiracle HK înRegatul Unit). Vândute și ca EBDesign și EBCreate, vaporizatoarele se caracterizează prin aromele lor fructate și aspectul colorat.
3.De ce barele elfilor nu durează atât de mult?
De exemplu,dacă dispozitivul este expus la căldură excesivă sau la frig extrem, bateria se poate descărca mai repede decât de obicei. De asemenea, nu trebuie să lăsați niciodată dispozitivul în lumina directă a soarelui; acest lucru ar putea deteriora carcasa dispozitivului sau poate crește temperatura internă a acestuia până la un punct în care devine defect.
FAQ
Î: Care sunt condițiile dvs. de plată?
R: De obicei, acceptăm plata prin T/T sau L/C. Plătiți 50% în avans, vom începe producția, după achitarea soldului, vom expedia.
Trimite anchetă
S-ar putea sa-ti placa si














