Tigara electronica de unica folosinta cu 35000 de pufuri
1.R90 este un vape de unică folosință cu 35000 de pufuri.
2.R90 are doar o baterie de 650 mah, care poate fi încărcată.
Descriere
Vape de unică folosință 35000 Puffs
R90 folosește cea mai avansată tehnologie de țigară electronică de unică folosință, care nu este obișnuită pe piața actuală.
R90 folosește tehnologia cu două fire de încălzire dublă și are un volum puternic de fum.
R90 poate regla tensiunea și fluxul de aer pentru a obține un gust personalizat.
R90 are o capacitate de 35,000 pufuri, ceea ce este mai economic, mai igienic și mai convenabil.
R90 oferă o selecție bogată de arome, inclusiv propriile sale arome și personalizarea aromelor OEM/ODM.
R90 poate afișa, de asemenea, puterea și volumul de ulei în timp real prin afișaj, care este foarte frumos și practic.
De ce să nu încercați R90 și să vă bucurați de un stil diferit de tutun.
Detaliile sale sunt următoarele:
| Nicotină | 2% sare de nicotină |
| E-lichid | 25 ml de E-lichid |
| Sufla | 35000 de pufături pe dispozitiv |
| Comutator | Controlul fluxului de aer |
| Baterie | Baterie integrată de 650 mAh |
| Aromă | Se pot alege 10 arome |
| Cutie cadou | 10 buc într-o cutie cadou |
| Carton | 200 buc într-o cutie |
| G.W | 12,5 kg |
| MĂSURI | 55,5*28,5*30cm |
Întrebări:
1.Mai poți cumpăra vape de unică folosință?
Da, vaporizatoarele de unică folosință sunt potrivite în special pentru începători. Noii vapoare pot începe să vape imediat, fără a-și face griji cu privire la setări, întreținere sau reumplere de e-lichide. Vapoarele de unică folosință oferă o introducere simplă în scena vapingului, oferind totuși o aromă satisfăcătoare și nicotină.
2.Cum să vă dați seama când un vape este gol?
Dacă vapa dvs. de unică folosință se simte caldă, așteptați-vă ca bateria să funcționeze în continuare pentru a alimenta bobina și a genera căldură pentru a evapora e-sucul rămas.Dacă vapa dvs. de unică folosință se încălzește, dar nu produce vapori, este un semn cum să știi dacă un vape este gol. De asemenea, puteți verifica ecranul său digital pentru a vedea nivelurile de e-suc.
3.Este legal să cumpărați vape online?
În 2020, California a fost al doilea stat care a implementat o interdicție de vape cu arome. Acest lucru a fost ca răspuns la îngrijorarea tot mai mare că vapoarele cu arome încurajează minorii să fumeze nicotină sau tutun. Banonline-ul lor de vape cu aromă se referă doar la vânzările în magazine.Vapoarele aromate pot fi achiziționate în continuare online.
FAQ
Î: Când primiți de obicei un răspuns?
R: Toate cererile vor fi procesate în 24 de ore.
Î: Care sunt condițiile dvs. de plată?
R: De obicei, acceptăm plata prin T/T sau L/C. Plătiți 50% în avans, vom începe producția, după achitarea soldului, vom expedia.
Î: Sunteți companie comercială sau producător?
R: Suntem producția de țigări electronice, sper să facem afacerea cu tine! Multumesc!
Trimite anchetă
S-ar putea sa-ti placa si














