Țigară electronică nouă de unică folosință OEM / ODM
1.Cutie de țigări electronice de unică folosință ușoară, curată și igienă. Căutați o cutie de țigări electronice de unică folosință ușoară, curată și igienă?
2.Nu căutați mai departe decât D36S! Cu 14 ml de e-lichid, această unică folosință poate oferi până la 8000 de pufuri.
Descriere
Cutie de țigări electronice ușoare, curate și igienice de unică folosință
Cutia de țigară electronică de unică folosință D36B oferă o experiență de vaping mai curată și mai igienă!
Această țigară electronică de unică folosință D36B este ușoară și portabilă, făcând-o perfectă pentru transport.
D36B vine cu o baterie de 550 mAh și 14 ml de e-lichid, astfel încât să puteți umfla de 8,000 ori înainte de a trebui să aruncați dispozitivul.
În plus, D36B oferă și o varietate de arome de fructe și, de asemenea, puteți personaliza aromele cu noi în funcție de nevoile dvs. pentru a obține o experiență personalizată de vaping.
Comanda acum pentru a-ti imbunatati experienta de vaping!
Detaliile sale sunt următoarele:
| Sare de nicotină | 2% sare de nicotină |
| E lichid | 14 ml de E lichid |
| Pufături | 8000 de pufături pe dispozitiv |
| Comutator | Controlul fluxului de aer |
| Baterie | Baterie integrată de 650 mAh |
| G.W | 28 kg |
| Aromă | Se pot alege 10 arome |
| Cutie cadou | 10 buc într-o cutie cadou |
| Cutie | 400 buc într-o cutie |
| MĂSURI | 55,5*28,5*30cm |
Întrebări:
1.De ce vaping adolescenții?
De ce vape adolescenții? Adolescenții vaporizează adeseadeoarece vaporizatoarele vin în arome distractive, au ambalaj elegant și atrăgător și pot fi încărcate într-un port USB. Adolescenții au fost făcuți să creadă că vapoarele sunt mult mai puțin dăunătoare decât țigările.
2. Se pot vindeca plămânii de la vaping?
Vaping și Popcorn Lung
Diacetilul se adaugă frecvent în e-lichidul aromat pentru a spori gustul. Inhalarea diacetilului provoacă inflamație și poate duce la cicatrici permanente în cele mai mici ramuri ale căilor respiratorii - plămânul de floricele de porumb - ceea ce îngreunează respirația.Plămânul de popcorn nu are tratament de durată.
3. Câte pufuri dintr-un vape sunt egale cu o țigară?
O estimare presupune că un fumător mediu termină o țigară în aproximativ 10 până la 15 pufuri în 5 până la 8 minute. Având în vedere un vaper care utilizează un e-lichid cu nicotină 5% într-un dispozitiv de bază reîncărcat, ar putea avea nevoie între30-50 pufăturipentru a ingera o cantitate similară de nicotină.
FAQ
Î: Oferiți mostre? este gratuit sau in plus?
R: Oferim mostre gratuite clienților noștri. Dacă eșantionul trebuie personalizat, vom percepe taxa corespunzătoare.
Î: Care sunt condițiile dvs. de plată?
R: De obicei, acceptăm plata prin T/T sau L/C. Plătiți 50% în avans, vom începe producția, după achitarea soldului, vom expedia.
Î: Ce să faci cu returnarea?
R: Nu acceptăm retururi dacă nu există nicio problemă cu produsul.
Dacă este din cauza produsului, vă vom oferi suport tehnic și serviciul post-vânzare corespunzător.
Trimite anchetă
S-ar putea sa-ti placa si










