China Shenzhen E-tigară 3000 Puff Vape de unică folosință Comerț cu ridicata I Vape Vapes
1. Acest dispozitiv elegant este echipat cu o baterie puternică de 650 mAh, care poate oferi până la 3000 de băuturi din e-lichidul preferat.2. Dar nu lăsați să vă păcălească dimensiunea compactă – C010 se remarcă prin producerea de fum lină și satisfăcătoare.
Descriere
Vape mini tigara electronica
Țigara electronică de unică folosință C010 este mică și poate fi pusă cu ușurință în buzunar, făcând-o perfectă pentru transport.
C010 are o baterie reîncărcabilă puternică de 650 mAh care vă permite să vă bucurați de până la 3000 de ori.
C010 începe să vape prin simpla inhalare. Când ai terminat, aruncă-l.
Vino și încearcă.
Detaliile sale sunt următoarele:
| Sare de nicotină | 2% sare de nicotină |
| E lichid | 8 ml de E lichid |
| Pufături | 3000 de pufături pe dispozitiv |
| Comutator | Controlul fluxului de aer |
| Baterie | Baterie integrată de 650 mAh |
| G.W | 28 kg |
| Aromă | Se pot alege 10 arome |
| Cutie cadou | 10 buc într-o cutie cadou |
| Carton | 400 buc într-o cutie |
| MĂSURI | 55,5*28,5*30cm |
Întrebări:
1.Ce te face mai sus, floare sau vape?
Nu există ardere necontrolată și buruiană risipită. Adaugă asta la faptul căstilouri vapevă oferă un high mai puternic și veți vedea că sunt mult mai rentabili decât mugurii florali. Și acesta este doar unul dintre beneficiile stilourilor de vape delta 8 sau delta 9.
2. Câte pufuri ar trebui să aibă un vape de unică folosință?
Cele mai multe vape de unică folosință vă vor oferi oriundeintre 400 si 700 de pufuriîn funcție de dimensiunea podului și a bateriei din kit. Vaporatoarele de unică folosință vin cu un sistem închis pre-umplut, care are o bobină de înaltă rezistență, ceea ce vă oferă acea retragere restrânsă, asemănătoare unei țigări.
3. Care este cea mai nesănătoasă aromă de vape?
Aroma ta preferată de vaporizare poate fi mai dăunătoare decât nicotina în sine. Folosind celule stem pentru a investiga impactul e-lichidelor asupra bolilor cardiovasculare, un nou studiu a dezvăluit efectele nocive ale lichidelor aromate ale țigărilor electronice și ale utilizării țigărilor electronice. Cele mai toxice arome:scorțișoară și mentol.
FAQ
Î: Care sunt condițiile dvs. de plată?
R: De obicei, acceptăm plata prin T/T sau L/C. Plătiți 50% în avans, vom începe producția, după achitarea soldului, vom expedia.
Trimite anchetă
S-ar putea sa-ti placa si














